Як замовити письмовий переклад онлайн?

Замовити письмовий переклад онлайн в бюро перекладів Манускрипт дуже просто! Вам необхідно здійснити декілька простих дій:

1. Відправте файл з текстом на переклад.

Найпростіший спосіб – скористатись формою заявки на переклад на нашому сайті. Ви можете відправити нам електронну версію тексту на переклад у вигляді скан-копії, текстового документа, зображення або простого фото. Прикріпіть та відправте нам текст перекладу для розрахунку вартості.  Приймаються такі формати: ‘txt’, ‘rtf’, ‘doc’, ‘docx’, ‘pdf’, ‘zip’, ‘rar’, ‘jpg’, ‘jpeg’, ‘png’, ‘gif’, ‘tiff’. Максимальний розмір файлів – 20 МБ.
Обов’язково вкажіть у заявці Ваші контактні дані, мову оригіналу та перекладу та бажаний строк виконання.  Також, можете зазначити необхідні супутні послуги, такі як нотаріальне засвідчення, апостиль та ін.
Крім того, Ви можете відправити текст перекладу та необхідну інформацію електронним листом на адресу admin@www.manuscript-pereklad.com.ua;

2.Обговоріть деталі замовлення.

Наш менеджер зв’яжеться із Вами телефоном  або електронною поштою для узгодження деталей. Обговоріть строки виконання перекладу та оберіть спосіб оплати і підтвердіть замовлення. Також, Ви можете висловити окремі побажання та замовити додаткові послуги;

 

3.Внесіть передоплату.
Замовлення на переклад обсягом менше 15 умовних сторінок виконуються за умови внесення 100%-передоплати. Наш спеціаліст відправить Вам лист із детальною інформацією щодо процедури та реквізитів оплати. Після внесення передоплати переклад буде миттєво передано в роботу перекладачеві відповідної спеціалізації. На нашому сайті Ви можете ознайомитись із наявними способами оплати і обрати найзручніший для Вас;

4.Отримайте готовий переклад.

Як тільки переклад буде готовий, наш спеціаліст повідомить Вас про це. Ви можете отримати текст готового перекладу у друкованому вигляді безпосередньо у нашого спеціаліста або Вам вишлють електронну версію тексту перекладу на Вашу емейл-скриньку.

 

Як Ви бачите, замовляти переклад онлайн дуже зручно та практичною Вам не треба витрачати свій час та гроші на затори дорогою в офіс бюро.  Ви маєте можливість оформити та оплатити замовлення, не полишаючи дому або робочого місця!